Automatické dávkovače dezinfekcie Sanela rozširujú našu ponuku

Doba si žiada dodržiavať všetky pravidlá hygieny a litre dezinfekcie

Automatické dávkovače dezinfekcie Sanela rozširujú našu ponuku zverejnené: 25. 5. 2020

Ochorenie koronavírusom je celosvetový problém. Je niekoľko možností, ako čeliť nakazeniu a likvidácií samotného vírusu. Veľmi dôležité je dodržiavanie hygienických opatrení a dezinfekciu rúk, predmetov, odevov a podobne. Preto sme do nášho veľkoobchodného sortimentu zaradili automatické nerezové dávkovače tekutej a gélovej dezinfekcie od spoločnosti Sanela.

Teraz si u nás vyberiete napríklad automatický nerezový dávkovač tekutej aj gélovej dezinfekcie na báze alkoholu SLZN 59E, ktorý je možné pripevniť na stenu. Jeho cena je 356 EUR bez DPH. K dispozícií je aj variant so stojanom a označením SLZN 59ES vrátane stojanu v rozmeroch 230x195x1500 mm na 5 litrov prípravku v nerezovom prevedení za 620 EUR bez DPH.

Dávkovače je možné použiť v zdravotníctve, ale nie len tam, pretože sú určené do všetkých priestorov s väčšou frekvenciou návštevníkov, ak sú napr. školy, firmy, športoviská alebo nákupné centrá. Preto je tiež výrobok v prevedení antivandal. To znamená skryté upevnenie, stabilnejšia a pevnejšia ochrana, kvalitné použité materiály, ktoré nedávajú šancu k ľahkému poškodeniu. Nemusíte sa obávať vysokej spotreby batérii, pretože dávkovače sa pripoja k elektrickej sieti.

Ďalšou prednosťou nových dávkovačov je jednoduchá výmena nádržky, ktorá má objem 5 litrov. Zariadenie reaguje na vloženie rúk do snímacej zóny spustením jednej dávky dezinfekcie ( dĺžku dávkovania je možné nastaviť v rozsahu 1,3 - 13 s), štandardne je nastavená doba 2,6 s. Dá sa dokúpiť aj diaľkový ovládač SLD 03, prostredníctvom ktorého sa ovláda dávkované množstvo dezinfekcie. Jeho cena je 22 EUR bez DPH.

Súčasťou dodávky je nerezový dávkovač v matnom prevedení SLZN 59E. 5 l nádržka na dezinfekciu, zásuvkový napájací zdroj a upevňovacia sada. Okrem diaľkového ovládača, je možné dokúpiť aj odkvapkávaciu misku SLZN 60 k SLZN 59E s rozmerom 227x192x70 mm.

Ďalšie výrobky z produkcie firmy Sanela nájdete na našich Inštatércentrách Ptáček.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
dávkovače dezinfekcie I. PDF 547.63 KB
dávkovače dezinfekcie II. PDF 151.71 KB