O spoločnosti

PTÁČEK - veľkoobchod, a.s. je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť. Je najväčším odborným veľkoobchodom v oblasti KÚRENIE - PLYN - VODA - INŽINIERSKE SIETE - SANITA. Od svojho založenia v roku 1992 ponúka predaj v stále sa rozširujúcej sieti pobočiek po celej Českej republike a Slovenskom.

Plný sortiment, celorepublikové pokrytie a profesionálny predajný servis: to sú znaky spoločnosti PTÁČEK - veľkoobchod, a.s. a dôvody jej postavenia lídra na trhu. Či ste investor, veľká stavebná firma, developer, kúrenár či inštalatér alebo konečný užívateľ, každému z vás máme čo ponúknuť.

Veľkoobchod
Inžinierske siete
Krby a kachle
Obnoviteľné zdroje

Naša ponuka zahŕňa nielen úplný sortiment z oblasti vykurovania - plyn - voda - inžinierske siete - sanita, ale aj služby s tým spojené, teda spracovanie aktuálnych informácií o ponuke tovaru, cenníky v tlačenej aj elektronickej podobe, poradenstvo v odbore, školenia o novinkách v obore , rozvoz tovaru podľa požiadaviek a ďalšie služby. Súčasťou našej rozsiahlej predajnej siete sú špecializované kúpeľňové štúdiá, ktorých úlohou je pomocou odborného personálu poskytnúť zákazníkom komplexnú starostlivosť a kvalitné výrobky. Naše oddelenie Technické podpory predaja, zamerané na alternatívne zdroje je tvorené odbornými pracovníkmi, ktorí sú sústavne vzdelaný a preškolovanie na riešenie moderných systémov vykurovania, riadeného vetrania vrátane komplexnej regulácie a optimalizácia systémov TZB. Toto špecializované oddelenie vám pomôže v návrhu a správnej voľbe veľmi zložitých systémov vo vašom dome či byte.