O nás

Sme najväčším predajcom kompletného sortimentu kúrenie, plyn, voda, vybavenie kúpeľní, inžinierske siete, krby a kachle v Slovenskej a Českej republike. Spoločnosť bola založená v roku 1992 a centrála firmy sa nachádza v Brne - Modřice. Na Slovensku sme od roku 2001 ako Ptáček - veľkoobchod , a.s., so sídlom spoločnosti v Bratislave.

Našim najdôležitejším cieľom je spokojnosť zákazníkov. Rozsiahlou sieťou pobočiek pokrývame všetky regióny Slovenskej a Českej republiky. Svojou veľkosťou sa radíme medzi najväčšie rodinné spoločnosti na Slovensku a v Čechách. Od roku 2004 sme partnerom európskeho združenia rodinných veľkoobchodov technického zariadenia budov (EDT). Snažíme sa byť aktívny v profesných aj vzdelávacích programoch pre odborníkov i školy a vďaka neustálemu zlepšovaniu ponuky a služieb sme rešpektovanou spoločnosťou v odbore.

Plný sortiment, celorepublikové pokrytie a profesionálny predajný servis: to sú znaky spoločnosti Ptáček – veľkoobchod, a.s. a dôvody jej postavenia lídra na trhu. Či ste investor, veľká stavebná firma, developer, kúrenár či inštalatér alebo konečný používateľ, každému z vás máme čo ponúknuť.