Inštalatércentrá

V roku 2003 sme vybudovali prvé Inštalatércentrum – koncept prevádzky slúžiacej na predaj drobného kúrenárskeho a inštalatérskeho materiálu, sanitárnej keramiky a kúpeľňového vybavenia a ostatného základného sortimentu TZB vrátane náradia a ochranných pomôcok pre remeselníkov aj koncových spotrebiteľov. Zákazníci si tento predaj obľúbili, aktuálne máme na Slovensku 26 Inštalatércentier a viac ako 130 pobočiek v Česku. Prevádzky sú ako samostatné predajné jednotky alebo ako súčasť veľkoobchodnej pobočky.

  • pokrytie celej SR a ČR
  • 26 Inštalatércentier v SR a viac ako 130 v ČR
  • skladová dostupnosť
  • 3 logistické centrá v SR a 4 centrá v ČR

Inštalatércentrá sú koncipované ako samoobslužné predajne s prehľadným usporiadaním tovaru, kedy zákazník má možnosť si z prezentovaného tovaru sám vybrať a pozrieť sa naň. Sú určené na predaj ako odborným zákazníkom, tak aj koncovým spotrebiteľom. Tieto prevádzky sú budované v jednotnej koncepcii, skladbe regálov, systému prezentácie a uložení tovaru. Základným benefitom týchto centier pre zákazníkov je predovšetkým rýchla obsluha.

V rámci týchto prevádzok ponúkame široké spektrum skladových zásob, ktoré sú denne automaticky dopĺňané z distribučných centier pomocou prepracovaného každodenného rozvozového systému naším vozovým parkom. Zákazníci tak majú vo svojej blízkosti dostupný všetok sortiment TZB, ktorý potrebujú na svoju každodennú prácu.Nájdite najbližšiu pobočku

 

Priložené súbory

  Formát Veľkosť Akcia
Profil firmy PDF 5.34 MB
Company profile PDF 5.52 MB