Exkluzívne rady batérií KLUDI D

Nové elegantné exkluzívne série vodovodných batérií KLUDI rady "D". Dokonalé armatúry v cenovo dostupnej hladine.

Exkluzívne rady batérií KLUDI D zverejnené: 24. 5. 2018

V spolupráci s významným výrobcom vodovodných batérií a sprchového programu, spoločnosťou KLUDI, uvádzame do našej predajnej siete nové rady exkluzívnych vodovodných batérií KLUDI D-CORE, D-TAIL a D-VISE. Batérie sa pýšia originálnym dizajnom, ktorý vychádza z osvedčených a obľúbených modelových radov výrobcu. Nové série vodovodných batérií KLUDI D plne reflektujú požiadavky na vzhľad armatúr v súčasných kúpeľniach a zároveň kladú dôraz na kvalitný ale ekonomicky dostupný výrobok!

Vnútorná časť stojankových batérií tvorí keramická kartuša s integrovanou ECO funkciou, obmedzovačom maximálnej teploty vody a triedou hlučnosti 1 (čo je menej ako 20 dB). Prednosťou pákových batérií je pohodlná ovládacia páka a rýchlomontážny systém pre jednoduchú a pohodlnú inštaláciu.

Výhody batérií KLUDI D:

  • Moderný a univerzálny dizajn
  • Kvalitná povrchová úprava
  • Keramická kartuša s ECO funkciou s možnosťou obmedzenia maximálnej teploty vody
  • Tichá kartuša s nízkou hlučnosťou (trieda 1)
  • Predĺžená záruka 5 rokov

Vodovodné batérie KLUDI D-CORE, D-TAIL a D-VISE môžete exkluzívne objednať a zakúpiť v predajnej sieti Ptáček - veľkoobchod. Všetky batérie máme skladom na centrálnych skladoch a vybraných pobočkách. Na ostatné pobočky alebo priamo k zákazníkovi sme vďaka tomu schopní produkty dodať v rámci niekoľkých pracovných dní od objednania. Viac informácií o produktoch zo sortimentu divízie sanita a vodovodné batérie požadujte u svojho predajcu, obchodného zástupcu alebo na našich Inštalatércentrách. Kompletný sortiment výrobkov značky KLUDI je na objednanie v predajnej sieti Ptáček - veľkoobchod.