Concept zimná zmes do ostrekovačov

Pripravte sa na zimu. Zakúpte si na našich predajniach zimnú zmes do ostrekovačov Concept teraz za výhodnú akciovú cenu!

Concept zimná zmes do ostrekovačov zverejnené: 11. 10. 2019

Neutrácajte za drahé zmesi na pumpách a pohodlne si nakúpte nemrznúcu zmes do ostrekovačov s vaším bežným nákupom na našich Inštalatércentrách.

Concept zimná zmes do ostrekovačov je balená v praktickom 3 litrovom plastovom kanistri. Bod tuhnutia zmesi je -30 ºC, čo je výhodné pre použitie v extrémnom mraze. V prípade vyšších zimných teplôt možno tiež zriediť s destilovanou vodou. Napríklad pomerom riedenia 1: 1 získate 6l kvapaliny vhodnej do -10 °C.

Concept zimná zmes je nemrznúca modrá parfémovaná kvapalina určená do ostrekovačov skiel a reflektorov, miešateľná so všetkými kvapalinami na liehovej báze, biologicky ľahko odbúrateľná.

Využite našu akciovú ponuku a vyskúšajte našu zmes Concept, dostupnú v sieti našich Inštalatércentier, kde ju naši stáli zákazníci nájdu v regáli s nemrznúcimi kvapalinami alebo u predajného pultu. Viac informácií o produktoch značky Concept požadujte u svojho predajcu, obchodného zástupcu alebo na našich Inštalatércentrách. Kompletný sortiment výrobkov našej privátnej značky Concept je možné si objednať v predajnej sieti Ptáček - veľkoobchod.

Priložené súbory

Formát Veľkosť Akcia
Leták - Concept zimná zmes do ostrekovačov PDF 264.76 KB