Atmosférické kotly skladom

Využite poslednú ponuku pre nákup atmosférických kotlov! Ponáhľajte sa zakúpiť klasické plynové kotly za akčné ceny.

Atmosférické kotly skladom zverejnené: 1. 6. 2017

Ako iste už viete, atmosférické kotly na plyn sa už na trh nedodávajú. Napriek tomu sú typy inštalácií, kde sú vhodné či už z funkčného či ekonomického hľadiska. Vďaka veľkým skladovým zásobám, ktoré sú jedným z hlavných benefitov našej spoločnosti máme ešte stále skladom niektoré typy atmosférických plynových kotlov.

Pomaly sa pripravujeme na novú sezónu a tak teraz potrebujeme uvoľniť miesto v našich skladoch. Preto vám teraz ponúkame možnosť zakúpiť vybrané typy kotlov za akčné zľavy!

Plynové závesné kotly, rôzne modely
Výrobca Rada
Rôzne modely, výkony
BAXI Ecofour 14-24 kW
BAXI
Nuvola 3
6-24 kW
BAXI
Fourtech
9,3-24 kW
BAXI
Luna 3
9,3-24 kW
Protherm Panther
3,4-29,6 kW
Protherm Tiger
6-24 kW
Protherm Medveď
12-26 kW

* Tovar je skladom v centrálnom sklade, ponuka platí do vypredania zásob. Ceny od 345,00,- € bez DPH! Informujte sa u vašeho obchodníka.

Vybrané kotly sú k dispozícii v centrálnom sklade a na ostatné pobočky alebo priamo k zákazníkovi sme schopní kotly dodať v rámci niekoľkých pracovných dní od objednania. Ponuka platí do vypredania zásob. Ponuka platí len pre registrovaných zákazníkov spoločnosti PTÁČEK – veľkoobchod, a.s. Viac informácií požadujte u svojho predajcu, obchodného zástupcu alebo na našich Inštalatércentrách.