Šiesty ročník Veľtrhu Ptáček sa blíži

Srdečne vás pozývame na Veľtrh Ptáček, ktorý sa koná v dňoch 24. – 28.4. 2018 v pavilóne „V“ areálu brnenského výstaviska v rámci medzinárodného stavebného veľtrhu.

Šiesty ročník Veľtrhu Ptáček sa blíži zverejnené: 27. 3. 2018

Spoločnosť PTÁČEK-veľkoobchod, a.s., prevádzkovateľ siete štúdií Kúpeľne PTÁČEK a konceptu samoobslužných predajní, tzv. Inštalatércentier, usporadúva tento rok šiesty ročník veľtrhu so zameraním kúrenie – plyn – voda – sanita – kúpeľne – inžinierske siete – obnoviteľné zdroje.

Od 24. do 26. apríla 2018 je veľtrh prístupný iba pre odbornú verejnosť. Profesionáli (naši obchodní partneri) veľtrh môžu navštíviť po dohode so svojím obchodným zástupcom.

V dňoch 27. a 28. apríla 2018 je veľtrh sprístupnený v rámci medzinárodného stavebného veľtrhu i pre verejnosť.

Veľtrh Ptáček ponúkne tie najčerstvejšie novinky ekonomicky únosného a ekologického vykurovania, sanitárneho zariadenia a kúpeľní, obnoviteľných zdrojov energie, nakladania s dažďovou vodou a ďalších populárnych tém v stavebníctve.

Na ploche 4 000 m2 sa predstaví viac než 140 dodávateľov a vystavovateľov. K dispozícii budú ukážky a funkčné vzorky produktov, preškolení technici a pripravené budú zvýhodnené ceny na nákup vybraných technológií.

Tešíme sa na stretnutie s vami – váš PTÁČEK-veľkoobchod, a. s.