KLUDI Akcia 2018 - Úspora vody a financií až 50%!

Šetríme prírodu, vodu i vašu peňaženku. S novými batériami Kludi môžete teraz ušetriť až polovicu!

KLUDI Akcia 2018 - Úspora vody a financií až 50%! zverejnené: 21. 6. 2018

Nemecká kvalita a precíznosť v kombinácii s výrobou maximálneho množstva komponentov vo vlastných výrobných závodoch umiestnených v Európe sú zárukou kvality za rozumnú cenu, ktorú rozhodne môžete očakávať. Spoločnosť KLUDI je jedným z popredných svetových výrobcov kúpeľňových a kuchynských vodovodných batérií, spŕch a sprchového programu, kúpeľňových doplnkov a príslušenstva do kúpeľní.

V prehľadovom katalógu zvýhodnených vodovodných batérií v akcii nájdete prierez sortimentom a výrobkovými radami zastúpenými rôznymi typmi armatúr. So zľavou až 50% teraz zakúpite napríklad cenami ovenčenú a úspornú radu KLUDI Amba vrátane kúpeľňových doplnkov, vybrané produkty dizajnových rád KLUDI Balance a KLUDI E2 alebo obľúbené klasické tvary rád KLUDI Zenta, KLUDI Boss, KLUDI Objekta, KLUDI Logo & Logo-Neo a veľa ďalších.

Ponuku vodovodných batérií dopĺňajú výrobky sprchového programu, populárna séria KLUDI Freshline a KLUDI Fizz, sprchové sety s termostatickou sprchovou batériou KLUDI Dual Shower system, sprchové sety KLUDI Logo-Neo alebo hlavové sprchy KLUDI A-QA.

Zaujímavou ponukou sa prezentuje segment drezových batérií zastúpený radami KLUDI L-INE, KLUDI Objekta, KLUDI Scope, KLUDI Logo Neo, KLUDI MX, KLUDI Trendo, KLUDI Tangenta a ďalšími drezovými armatúrami, ktoré dopĺňajú celkovú šírku sortimentu.

Výhody značky KLUDI

  • 5-ročná záruka
  • Zjednodušený servis priamo u zákazníka
  • Úsporné technológie šetriace spotrebu a náklady

Akcia je platná od 1.5.2018 do odvolania. Využite akciovú ponuku a kupujte vybrané modely vodovodných batérií KLUDI zo zľavou až 50 % poskytovanú priamo od výrobcu armatúr spoločnosti KLUDI. Výrobky KLUDI zakúpite vo všetkých našich Inštalatércentrách alebo Kúpeľňových štúdiách v predajnej sieti Ptáček - veľkoobchod. Viac informácií o produktoch zo sortimentu Sanita a Kúpeľne požadujte u svojho predajcu, obchodného zástupcu alebo na našich Inštalatércentrách.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Akčný katalóg - KLUDI akcia 2018 PDF 6.19 MB