GRUNDFOS akcia 2018

Overené riešenia pre váš dom a záhradu. Vyberte si spoľahlivé riešenie, ktoré pre vás prinášame v rámci nášho veľkoobchodu.

GRUNDFOS akcia 2018 zverejnené: 20. 3. 2018

Aj tento rok prináša GRUNDFOS, výrobca čerpadiel do priemyselného aj privátneho sektora, svoju akčnú ponuku zameranú na domácnosti, pre váš dom a záhradu. Čerpadlá, vodárne a ďalšie produkty teraz za výhodné ceny!

Akčný leták uvádza minuloročnú novinku domácej vodárne GRUNDFOS Scala2. Plne integrovaná vodáreň zaisťuje stály tlak na všetkých odberných miestach, vybavená frekvenčným meničom, tlakovou nádobou, snímačom a spätnou klapkou.

Skupinu čerpadiel do studní a vrtov reprezentujú ponorné čerpadlá GRUNDFOS SQ a SQE pre vrty s hĺbkou väčšou ako 8 metrov. Ich hlavnou výhodou je možnosť inštalácie do úzkych profilov vrtov a kvalitný materiál odolný voči korózii, z ktorého sú vyrobené. Pre kombinované použitie (domácnosť vs. priemysel a výroba) je vhodnou alternatívou GRUNDFOS SP. Niektoré čerpadlá do studní a vrtov je možné tiež zakúpiť vo výhodných setoch.

Čerpadlá do kopanej studne reprezentujú ponorné čerpadlá GRUNDFOS SB a SBA. 5" ponorné čerpadlá s mnohostranným použitím v domácnostiach a záhradách majú aj hygienický atest pre kontakt s pitnou vodou. Sú vhodné pre čerpanie vody zo studní a vrtov do hĺbky 8 metrov.

Sortiment dopĺňajú modely domácich vodární GRUNDFOS Scala2, GRUNDFOS MQ a GRUNDFOS Hydrojet s čerpacím výkonom až 5m3/h. Pre jednoduchšie inštalácie je vhodné použiť overené čerpadlo Grundfos JP za veľmi priaznivú cenu.

V sortimente prečerpávania je prezentovaný inovovaný rad SOLOLIFT2 s variantmi pre sprchu, wc a vaňu. Pre pripojenie toalety sú to konkrétne modely SOLOLIFT2 WC-1, WC-3 a CWC-3 s možnosťou inštalácie do priečky. Pre odvod šedej odpadovej vody je to model SOLOLIFT2 D-2, ktorý je možné inštalovať pod sprchový kút či umývadlo a SOLOLIFT2 C-3 s možnosti pripojenia práčky. Kompletný sortiment prečerpávacích staníc dopĺňa priemyselný model MULTILIFT a prečerpávanie kondenzátu z kotlov a chladiacich jednotiek CONLIFT 1.

Ponuku cenovo zvýhodnených produktov uzatvárajú tie najlepšie modely kalových čerpadiel GRUNDFOS UNILIFT CC, KP a AP. Tie sú určené pre odvod odpadových a splaškových vôd z nádrží, septikov či retenčných nádrží. Samostatnou kategóriou sú robustné liatinové kalové čerpadlá GRUNDFOS SEG s rezacím zariadením.

Kompletný prehľad produktov a ceny nájdete v prílohe nižšie. Platnosť akcie je od 20.3. do odvolania.

Čerpadlá a vodárne GRUNDFOS je možné objednať a zakúpiť v predajnej sieti Ptáček Veľkoobchod. Viac informácií o produktoch zo sortimentu inžinierskych sietí (produkty pre dom a záhradu) a čerpadiel a vodárenstva požadujte u svojho predajcu, obchodného zástupcu alebo na našich Inštalatércentrách.
.

Priložené súbory

Formát Veľkosť Akcia
Leták - GRUNDFOS akcia 2018 PDF 3.13 MB