Concept zimná zmes do ostrekovačov vášho auta

Pripravte sa na zimu. Zakúpte si na našich predajniach zimnú zmes do ostrekovačov Concept teraz za výhodnú akciovú cenu!

Concept zimná zmes do ostrekovačov vášho auta zverejnené: 14. 10. 2020

Neutrácajte za drahé zmesi na pumpách a pohodlne si nakúpte nemrznúcu zmes do ostrekovačov s vaším bežným nákupom na našich Inštalatércentrách.

Concept zimná zmes do ostrekovačov je balená v praktickom 3 litrovom plastovom kanistri. Bod tuhnutia zmesi je -30 ºC, čo je výhodné pre použitie v extrémnom mraze. V prípade vyšších zimných teplôt možno tiež zriediť s destilovanou vodou. Napríklad pomerom riedenia 1: 1 získate 6l kvapaliny vhodnej do -10 °C.

Concept zimná zmes je nemrznúca modrá parfémovaná kvapalina určená do ostrekovačov skiel a reflektorov, miešateľná so všetkými kvapalinami na liehovej báze, biologicky ľahko odbúrateľná.

Využite našu akciovú ponuku a vyskúšajte našu zmes Concept, dostupnú v sieti našich Inštalatércentier, kde ju naši stáli zákazníci nájdu v regáli s nemrznúcimi kvapalinami alebo u predajného pultu. Viac informácií o produktoch značky Concept požadujte u svojho predajcu, obchodného zástupcu alebo na našich Inštalatércentrách. Kompletný sortiment výrobkov našej privátnej značky Concept je možné si objednať v predajnej sieti Ptáček - veľkoobchod.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Concept_zmes PDF 264.76 KB