Akčný leták vonkajších dlažieb

Ako zladiť terasu s interiérom? Nájdite inšpiráciu v novej akčnej ponuke!

Akčný leták vonkajších dlažieb zverejnené: 10. 5. 2024

Možno tiež rozmýšľate nad tým, ako zladiť povrch terasy s dlažbou v interiéri. Táto problematika je aktuálna najmä v prípade, keď obývacia izba priamo nadväzuje na priestor terasy. Nie je potrebné mať zviazané ruky ponukou iba betónových alebo teracových dlažieb. Riešením sú 2 cm hrubé keramické dlaždice navrhnuté v rovnakom dizajne ako 1cm dlažba použitá v interiéri celého domu. Prezrite si nový leták s akčnou ponukou vonkajšej dlažby.

Všetky typy 2cm dlaždíc vychádzajú z pôvodných sérií určených do interiéru. Vnútorné priestory tak môžu byť dokonale zladené s vonkajšími. A je rozhodne z čoho vyberať. Napríklad séria MY EARTH od VILLEROY & BOCH je dostupná v štyroch odtieňoch, ako séria do kúpeľní, vďaka čomu sa ponúka nespočetné možnosti jej využitia. Dnes veľmi obľúbenú dlažbu v dekore imitácie dreva, používanú napr. v obývacích izbách a spálňach, nájdete v sérii FORESTA od MARAZZI. Dostupný je aj dizajn imitácie betónovej stierky, a to napríklad aj od MARAZZI alebo od spoločnosti IMOLA.

Keramickú dlažbu je možné použiť v podstate kamkoľvek na terasy, balkóny, chodníky, okraje bazénov, verejné vonkajšie priestory alebo schodiská. Jej hlavnými výhodami, oproti betónovým alebo teracovým dlažbám, sú stálofarebnosť, nenasiakavosť, dobrá čistiteľnosť, odolnosť voči kyselinám, pevnosť alebo presný tvar. Medzi ďalšie benefity patrí možnosť opätovného použitia a jednoduchá manipulácia aj inštalácia. Navyše je dlažba vyrábaná ekologicky. Nerobte žiadne ústupky v dizajne, kvalite, ani spôsobe pokládky - skrátka žiadne obmedzenia. Stačí si len vybrať zo širokej ponuky takú dlažbu, ktorá sa vám bude páčiť. Kompletnú ponuku nájdete aj v katalógu dlažieb, z ktorého si zaručene vyberiete.

Akčný leták vonkajšej dlažby je platný do konca novembra. Dlažba uvedená v našom akčnom letáku je k dispozícii v našich štúdiách v predajnej sieti Kúpeľne Ptáček. Ďalšie vybrané série obkladov i dlažieb máme väčšinou skladom na našich centrálnych distribučných miestach, odkiaľ sme schopní ich dodať na akúkoľvek našu pobočku, či priamo k vám domov, a to do niekoľkých pracovných dní. Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov v najbližšom kúpeľňovom štúdiu alebo si priamo dohodnite schôdzku a budeme sa v dohodnutom čase môcť venovať iba vám.

Priložené súbory

Názov Formát Veľkosť  
Katalog Dlažby Outdoor 2.0 PDF 21.72 MB
Akčný leták vonkajšej dlažby PDF 2.29 MB